خدمات

توسعه کسب و کار

با تغییرات ایجاد شده در حوزه های فناوری های دیجیتال و فضای آنلاین و همچنین تغییرات رفتار مصرف کننده که دائما در حال بروز شدن هستند، کسب و کارها نیز برای ماندگاری و رقابت در بازار چاره ای جز به روز شدن از حالت سنتی خود ندارند.

توسعه کسب و کار در مارکتیس با نگاه جامع بر برند سازی، تحقیقات بازار، بازاریابی و فروش، بازاریابی دیجیتال خواهد بود.

پس از تحلیل و بررسی درونی نسبت به نیاز و خواسته هر مجموعه تدوین استراتژی و برنامه عملیاتی در راستای بروز شدن و رشد سازمان طراحی خواهد شد.
مارکتیس، برای خلق ارزش بلند مدت و پایدار سازمان در کنار شماست.

برندینگ

در عصر دیجیتال با تحولاتی که در رسانه های اجتماعی، موبایل و جستجو ایجاد شده، ادراک مشتریان نسبت به برندها دستخوش تغییرات زیادی شده بطوری که رابطه برند با مشتریان دیگر یک رابطه یکطرفه عمودی نیست که شرکت ها با روش های سابق جایگاه یابی، موفق به حک برند خود در ذهن مخاطب شوند.

ما در مارکتیس همراه شما هستیم تا بجای جنگ بر سر ترجیج انتخاب برند شما یا رقیبتان در بازار، به ایجاد کانسپت جدیدی در بازار دست پیدا کنید تا جایگاه رقبای شما با مفهوم جدیدی که ایجاد می کنید، در ذهن مخاطب غیر مرتبط شود. همچنین به شما کمک میکنیم تا تمایزات خودتون رو به درستی در ژن برند خود رمزگذاری کنید تا رقبای شما به آسانی قادر به تقلید آنها نباشند.

و در ادامه، با طراحی متفاوت معماری برندتان کمک میکنیم تا برند شما تبدیل به یک موجود انسانی با شخصیت منحصر بفرد گردد و مسیر خرید مشتری شما را در عصر دیجیتال طبق آخرین الگوهای روز دنیا برای شما شخصی سازی می کنیم

مارکتینگ

در عصر انقلاب دیجیتال و با افزایش روند دیجیتالی شدن، علم بازاریابی (مارکتینگ) نیز دستخوش تحولات بزرگی شده است بطوری که کسب و کارها دیگر با استراتژی های مرسوم بازاریابی (جایگاه یابی، تمایز، برند) قادر به حفظ سهم بازار و رقابت در بازار مدرن امروز نخواهند بود.

ما در مارکتیس با اتخاذ جدیدترین متدهای بازاریابی، دیدگاه جدیدی را در روش های توسعه محصول، رویکردهای مشتری محور و انسان محور به شما انتقال می دهیم تا به عنوان یک دوست و همراه، پلی برای گذر از عصر سنتی به عصر دیجیتال باشیم.

هدف ما در بازاریابی عصر جدید، شناسایی نگرانی ها و تمایلات مشتریان خاصه شما و ارائه راهکارهای (مبتنی بر ارزش) اختصاصی برای وفادارسازی آنها و در نتیجه پیشنهاد دادن مشتاقانه ی شما به سایرین می باشد.

فروش

تکنیک های فروش نیز در عصر موج جدید، متحمل تغییر اساسی شده اند. گسترش شبکه های اجتماعی و نیز تعاملات اجتماعی بین افراد سبب میشود روش های سنتی فروش دیگر اثرگذاری سابق را روی مشتریان بالقوه شما نداشته باشند.

فروشندگان عصر جدید نیاز دارند تا روش های جدید شبکه سازی در بازار، ایجاد و مدیریت شبکه مشتریان احتمالی، شبکه سازی داخلی تیم فروش و روش های تیمی برای راه حل های سفارشی به هر مشتری، اصول رصد حرفه ای نگرانی ها و تمایلات مشتری، جایگزینی توجه و مراقبت از مشتری بجای خدمات صرف، و در نهایت تشکیل ساختار فروش بر اساس درونی سازی ارزش های سازمان با روش های جدید شکل گیرد تا به یکی از مزیت های رقابتی ارزشمند شرکت در ارتباط با مشتریان تبدیل شود.

دیجیتال مارکتینگ

آخرین کالا یا خدمتی که آنلاین خریدید را به یاد می آورید؟

برای دیده شدن آن کالا یا خدمت، فرآیندهای زیادی طی می شود،

امروزه قدرت رسانه های اجتماعی دیجیتالی و کانال های انتشار به حدی رسیده که افراد اطلاعات مربوط به زندگی روزمره و حتی خرید خود را از این طریق دنبال می‌کنند که کاملا متفاوت از بازاریابی سنتی (درج آگهی در روزنامه، یا ویزیتورهایی که به صورت حضوری یا تلفنی کار تبلیغ را انجام می‌دادند) است

در واقع نیاز به کسب اطلاعات از سوی مشتریان به قدری توسعه یافته که آن‌ها اطلاعات لازم را قبل و بعد از انجام خرید خود انجام می‌دهند.

بنابراین مشتریان انتظار دارند ارتباط میان آن‌ها و ارائه کنندگان کالا یا خدمات به‌طور مداوم امکان‌پذیر باشد.

کار ما در مارکتیس این است که با استفاده از کانال های مختلف و روش‌های علمی، اقدام به گسترش کسب و کار و ترویج محصولات، خدمات و یا برند یک کسب و کار از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی نماییم

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ما، نقش مهمی در اطلاع رسانی و آگاه سازی، ایجاد بسترهایی برای نمایش و انتشار کالا یا خدمات و بهینه سازی نمایش آنها در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی ایفا می کند.

تبلیغات

در عصر کنونی، مصرف کنندگان بر اساس تحقیق و ارزش شخصی خرید میکنند نه بر اساس وعده های برند، و بیشتر تحت تاثیر سایر مشتریان و خریداران قبلی هستند تا ارتباطات بازاریابی شرکت ها.

در چنین شرایطی تبلیغات اثربخش بسیار هوشمندانه و نیازمند علم و دانش عمیق نسبت به مفاهیم برندسازی، تحلیل دقیق هدف در تبلیغات، تحقیقات بازاریابی اصولی و پیدا کردن دغدغه ها و نیازهای دیده نشده مشتریان هدف و همچنین گوش سپاری حرفه ای در فضای اجتماعی می باشد تا به طراحی استراتژی پیام منحصربفرد شرکت (USP) که در ضمن منعکس کننده خصوصیات برند نیز باشد منتج شود و در ادامه تیم تخصصی مارکتیس بعد از خلاق کردن ایده، تست های قبل از لانچ را ارزیابی میکند تا به اثربخش ترین سناریو برای درگیری بالا در تبلیغ سبب گردد.

و در نهایت با شناسایی محبوب ترین نقاط تماس و کانال ها، اقدام به پخش تبلیغ موثر در اقتصادی ترین بودجه بندی شرکت می نماید.

وب و اپلیکیشن

وب سایت یک برنامه کاربردی ایی است که در اینترنت تعبیه می شود و محتوا، خبر یا توضیحات محصولات یا خدمات را شامل می شود که در فضای اینترنت منتشر می شود

اپلیکیشن نیز برنامه ای کاربردی است که بر روی گوشی های هوشمند نصب می شود و برای مقاصد خاص و ارائه سرویس های متنوع به مشتریان طراحی می شود

ما در مارکتیس با کمک فناوری های نوین دیجیتالی سعی می کنیم امکان نزدیک تر کردن تعامل میان کاربر و صاحبان کسب و کارها را افزایش دهیم و با بهره گیری از تیم برنامه نویسی قدرتمند خود، در جهت تولید و توسعه طراحی برنامه های وب و اپلیکیشن، با تطبیق بر ساختارهای جدید تکنولوژی فعالیت کنیم

متخصصین مارکتیس با تجربه ای که در پروژه های بزرگ کشوری دارند ،می توانند به عنوان مشاور و مجری نرم افزار ها، اپلیکیشن ها و کسب وکار دیجیتال شما در کنار شما باشند.